Přijetí

Tento krátký text má sloužit zároveň jako ukázka toho, jak vypadá hra na hrdiny a zároveň jako úvod do světa vampire popisující jaké to asi je, být upírem. Za obrázky patří vřelé díky Niam z Aragornu.

Divoký večer

Otevřel jsi oči a rozhlédl se kolem. Chvíli ti trvalo než jsi zaostřil, ale slyšíš hudbu a hlasy přicházející odněkud z blízka. Zdá se, že oslava pokračuje i bez tebe. Noc je chladná a chladivý vánek ze severu tě hladí po kůži. Měl by studit, ale ani ti nenaskočila husí kůže. Svit pouliční osvětlení je klamný a vzdálený, tvé oblečení chladné a nepříjemné na dotek. Něco je jinak, něco je děsivě jiné, ale necítíš ani strach a ani hněv. Cítíš jen hlad.

Rozhlédl jsi se a zvedl na nohy. Jsi v malém parku na rohu ulice. Společnost ti dělá několik oprýskaných laviček, šustící listí stromů i keřů a podivně rozostřené žluté světlo pouličních lamp. Šel jsi na oslavu narozenin jednoho ze svých přátel, bylo tam více lidí než jsi čekal a pak se to tam docela rozjelo. Poslední co si pamatuješ je rozhovor s velmi příjemnou mladou dámou, její rysy si pamatuješ sice mlhavě, ale víš, že byla krásná a její pohled neodolatelný.

Co dál?