Poslední noc - Seznámení

Popis scény:

Společně s Louisem jste vstali a vydali se ke stolu onoho osamoceného Džentlmena. Potěšilo tě, že se připojila i ona blondýna, kterou máš na fotce. Společně s tou mladší slečnou přistoupila ke stolu. Zdá se, že pozvání také dostal kytarista společně s tou bojovnou mladou černovláskou.

Muž sedící u stolu má mladou tvář, ale jeho držení těla a výraz tváře prozrazují pravý jižanský původ. Na sobě má šedé sako, přesně ušité na jeho hubenou postavu a když se k jeho stolu přibližujete, usmívá se na vás. Vstal a podal ruku všem přítomným pánům a jemně políbil ručky přítomných dam. Potom se posadil a pokynul směrem k prázdným židlím.

Přistoupil číšník a tázavě se podíval na jeho sklenici, ve které jsou už jen kostky ledu. „Ne, děkuji,” prohlásil, „řídím.” Číšník vyslechl vaše objednávky a potom odešel.

Všiml jsi si malé kaluše whiskey pod stolem. Vzhledem k tomu, že na stole žádný jiný panák není, vypadá to jakoby tam Džentlmen vylil své pití.

„Jmenuji se John Harley Mathenson,” říká muž „a doufám, že mi odpustíte, že vás vyrušuji. Jsem tu dnes v noci sám a toužil jsem po společnosti. Nejsem moc náročný, jak vidíte,” říká s prohnaným úsměvem. Obrátí se k tobě a vypadá jakoby očekával, že se představíš.

Popis postavy:

Co dál?

Něco jiné:
admin