Poslední noc - Souboj

Popis scény:

Pak se představil Louis Maddox jako počítačový specialista s mírně flegmatickým úsměvem. Jeho příkladu následovala ona blondýna, která se představila jako Becky Lynn. Je jasné, že si ji pamatuješ, má hezké a elegantní šaty, perfektní chování a je neodolatelná. Tehdy ti to došlo, je to Becky Lynn Adler. Rodina Adlerů patří k nejbohatším a nejvlivnějším ve městě. Hned představila svou společnici Ellie. Pak se představila černovlasá bojovná dívka, která vypadá vedle Becky jako černá noční můra vedle pampelišky. Prozradila, že je studentka a není odsud. Posledním členem společnosti je kytarista Edward. Má rošťácký úsměv a blond vlasy. Určitě na něj letí holky.

John Harley po jeho posledních slovech spokojeně kývl a všechny ještě jednou přivítal: „Jsem rád, že tu mohu společně s vámi posedět, ale zajímalo by mně, ... ” řekl a usmál se, „co se to stalo tam v rohu.”

Slova se ujala černovlasá studentka a s vnitřním přesvědčením jí vlastní začala vysvětlovat: „Šla jsem na toaletu, když se ten muž objevil, nevím, ...” zaváhala, „ale prostě se vrhl na tu černošku a já jsem se jí prostě musela zastat. Pak někam zmizel, ... dost rychle.”

Odmlčela se a pohledem zavadila o kytaristu. Ten jen skromně kývl hlavou.

Popis postavy:

Co dál?

Něco jiné:
admin