Střelba u Didiho

Popis scény:

Už jsi ten nápor nevydržel a něco v hlavě poskočilo. Najednou ti bylo jasné, co musíš udělat. S ledovým klidem jsi sáhl do kapsy a nahmatal tvrdou pažbu své zbraně. Jemně jsi ji pohladil, jako milenku a pak jsi vstal. Oči všech u stolu se upřely na tebe a ty jsi se také usmál.

Vytáhl jsi vražednou zbraň a dřív než stihl kdokoli zareagovat střelil jsi mladého usměvavého Džentlmena přímo do hrudi. Svalil se i s židlí na zem, sako efektivně potrhané. Nečekal jsi až dopadne a druhá střela roztrhala něžnou kůži krásné Becky Lynn, trefil jsi se do krční tepny a její teplá krev vystříkla až na tebe. Další rána byla do Louise, který tě chtěl zastavit a pak jsi už jen střílel a počítal kulky.

Okolo tebe je najednou spousta krve a mrtvá těla. Jako z nějakého filmu a nebo šílené počítačové hry. Víš, že máš poslední kulku a úsměv na tvé tváři se ještě více rozšířil. Ano, tak to má být. Vložil jsi si horkou hlaveň zbraně do úst a vteřinu fascinovaně sledoval své zakrvavené prsty. A pak jsi to zmáčkl a svět se rozplynul.

Čekal jsi, že zemřeš, ale stále jsi tu. Sedíš v baru nad hromadou mrtvol. Svou zbraň máš v ústech a mačkáš spoušť, stále znova.

Popis postavy:

Co dál?

Něco jiné:
admin