Vampire: Rekviem Pravidla Danse de la Mort Download FAQ Kontakt

Louis Maddox

Citát: Odebírám čtyřicet osm různých internetových konferencí a v žádné z nich se o upírech nikdy nezmiňovali.

Až do včerejší noci byl Louis Maddox pouze dalším obyvatelem New Orleans, zaměstnanec oddělení technické podpory místní pobočky ISP. Jeho největší nadáním je vyhledávání informací na internetu. Má zkušenost, že to vždycky tam někde je a aby to našel stačí zjistit kdo tuto informaci do internetu uložil a zda je to spolehlivý zdroj. A i ve zmatku panujícím během Mardi Gras byl Louis obvykle připojený na internetu ve své oblíbené kavárně kousek od Francouzské čtvrti.

Ale včera v noci se něco stalo. Je stále trochu zmatený ohledně detailů, ale vzpomíná si na rozhovor... opravdový rozhovor, ne virtuální a to je zvláštní. A vzdáleně si pamatuje, že s někým z kavárny odcházel.

Popis: Louis vypadá na 20 let . Má trochu nadváhu, vlasy má zásadně rozcuchané, aby nebylo vidět, že plešatí. Nosí brýle... nebo alespoň nosil, a zdá se, že teď už je nepotřebuje. Nosí nevýraznou teplákovou bundu, modré džíny a svou oblíbenou baseballovou čepici.

Karta postavy je zde.

Tina Baker

Citát: Dva roky studia jsou v háji.

Až do včerejší noci byla Tina studentkou z "dalekého severu" (ve skutečnosti z Tennessee), která se přijela poprvé podívat na Mardi Gras. Vyniká ve sportu a zdravotnictví, přestože ještě neabsolvovala hlavní část výuky. Na střední škole ji téměř začali šikanovat a tak se rozhodla naučit se i sebeobraně. Právě dokončila první semestr druhého ročníku Vysoké školy, vyrazila do New Orleans se svými spolužačkami a krátce po příjezdu se jim ztratila. Tina strávila několik dní poflakováním se s nějakýma týpkama, které tu potkala...

... a pak se stalo něco zlého. Mlhavě si pamatuje nějký incident, ale ví že se s někým prala, byla zraněná a možná dokonce pobodaná. A i když na těle nemá ani škrábanec, ví že minoulou noc bojovala a má strašné podezření, že prohrála. V současné době má však jiné problémy, například tu neodbytnou žízeň, která pálí jako čert.

Popis: Tině je 20 let a je to pohledná mladá žena sportovní postavy. Přijetí jí vzalo její zdravou barvu, ale přidalo kočičí půvab. Je 156 cm (5'6") vysoká a chodí nakrátko ostříhaná.

Jak ji zahrát? Není oběť. Její přátelé jí občas říkají, že je paranoidní, ale ona si myslí, že je spíše silná. Nechce být snadnou kořistí a tento výlet do New Orleans to měl dokázat... přesto se kořistí stala. Obvykle není pomstychtivá a pouze se ujišťuje, že se už obětí nestane, ale tentokrát cítí, že někomu něco dluží. Přestože hodně touží po návratu domů, ví že musí přijít na to co se vlastně stalo a ti lidé kolem jsou, jak se zdá, na stejné lodi.

Karta postavy je zde.

Becky Lynn Adler

Citát: Až moje rodina zjistí co se stalo tak si to někdo odskáče.

Až do včerejší noci byla Becky Lynn pravou jižanskou kráskou, chlouba a potěšení vlivné rodiny Adlerů. Její rodiče najali domácí učitele a dali jí vše na co jen pomyslela. Navštěvovala večírky pořádané v nejvyšších společenských kruzích a pravděpodobně by si našla nějakého příjemného chlapce a vdala by se za něj, kdyby s ní osud neměl jiné plány.

Becky nikdy neměla dovoleno jít na Mardi Gras, ale letos - konečně dosáhla potřebného věku - přesvědčila svého otce, aby jí dovolil navštívit Francouzskou čtvrť (samozřejmě s gardedámami). Ví že to byla pěkně divoká noc a vzpomínky na ní ji uvádějí do rozpaků. Nepamatuje si co se stalo s jejími společnicemi, ale vzpomíná si, že dost dlouho mluvila s mužem jehož tvář si teď nedokáže vybavit. Pamatuje si jen, že se jmenoval John a při pouhém zvuku jeho hlasu se roztřásla potěšením...

Jak ji zahrát? Becky je zvyklá, že působí dobrým prvním dojmem a přestože je tak daleko od svého přirozeného prostředí, že se jí to přivádí k šílenství, nechce aby si tito lidé mysleli, že je nějaká běhna, která vyrazila na Mardi Gras obnažit svá ňadra. Bojí se zavolat svým rodičům; ví, že se jejím gardedámám stalo něco hrozného... a myslí si, že jí sa stalo také něco hrozné. Kdykoli se snaží si vzpomenout naplní se její mysl takovými vzpomínkami, že se stydí o nich jen přemýšlet.

Popis: Becky Lynn je něžná a krásná. Nedávno jí bylo 18 má hebké blond vlasy a hluboké hnědé oči. Obvykle chodí formálněji oblečená pokud možno podle nejnovějších výkřiků módy, ale v současnosti má mnohem obyčejnější (i když vkusné) oblečení z včerejší noci.

Karta postavy je zde.

Jack McCandless

Citát: Za vteřinku. Hned to bude

Nebyla to nijak extra práce, ale do včerejší noci si Jack McCandless žil celkem slušně. Vozil obálky a balíčky po celém New Orleans a byl tom pekelně dobrý. Znal město skrz naskrz, kdejakou malou objížďku, všechny cestičky Francouzskou čtvrtí (která je samozřejně noční můrou všech řidičů) a místa jimž je lepší se vyhýbat.

Myslí si, že na jednom takovém místě včera byl, ale nevzpomíná si a to je ještě strašidelnější protože Jack má sloní paměť. Pamatuje si, že šlo o dodávku na poslední chvíli a potom chtěl jet domů a dát si pivo, ale zahlédl neodolatelnou stopařku na chodníku... A to bude tak vše. Stále má svou dodávku a to je zázrak. Nicméně balíček je pryč a to mu z nějakého důvodu vadí.

Jak ho zahrát: Jack si není jistý co se do háje stalo, ale dva z těchto lidí moc o skutečném, špinavém Orlínsu neví a ta poslední vůbec není odtud. Do rozednění budou potřebovat Jackovu pomoc. Heh, pokud by šlo jen o čas tak by se mohli rozhodnout pro mnohem horšího šoféra než je Jack. No, ale zdá se, že pro ně bude vzduch dokud nepromluví.

Co se sakra stalo? Vše co Jack ví je, že jemu a těmto lidem bylo ošklivě ukřivděno a že za to někdo zaplatí.

Popis: Jack nebyl nikdy doopravdy hezký a Přijetí to ještě mnohem zhoršilo. Předtím byl štíhlý a teď je vyhublý na kost, jeho pokožka teď ve světle zářivky vypadá příliš mrtvolně bledá. Jack nosí jednoduché hnědé kalhoty a rozepnutou košili, ale když pracuje nosí drahé běžecké boty.

Karta postavy je zde.