Vampire: Rekviem Pravidla Danse de la Mort Download FAQ Kontakt

vtr logo

Vampire: Rekviem česky

Tato stránka byla založena za účelem prezentace Světa temnoty a her na hrdiny. Jedním z hlavních směrů vývoje her na hrdiny jsou na atmosféru a strach zaměřené horrorové hry od firmy Whitewolf (viz též zajímavá recenze na Fantasy Planet). Tato společnost nabízí mnoho zajímavých materiálů zadarmo a mezi ně patří i pro začínající vypravěče připravený scénář Danse de la Mort. Hlavním poselstvím této stránky je přinést kousek této hry i českým hráčům. (Vše co se zde nachází, je však pod ochrannou známkou společnosti Whitewolf, takže se jakékoliv komerční zneužití trestá.)

Zajímá vás více? Přečtěte si Otázky a odpovědi, Odmítaný svět.

Novinky

Zápis ze hry první kapitoly Danse de la Mort. Není to žádný zázrak, ale je to konkrétní představa jak může vypadat Mariin potomek. Není úplně dokončená, ale zřejmé rozřešení je návštěva Otce Jana a seznámení s Antoinem Savoy.

Danse de la Mort

Osmidílná kronika pro Vampire: Rekviem. Společně s poutavým příběhem nabízí i užitečné rady pro začínající vypravěče.

Ostatní

Mezi dalšími materiály je především ukázka z knihy Duchařské historky, která vám může ukázat základní postupy pro hraní duchů mrtvých lidí, ale také prográmek pro házení kostkami a experimentální a nepříliš úspěšný online gamebook.

Recenze

Poslední dobou tak trošku píšu recenze na knížky, které jsem měl možnost číst. Jsou zveřejňeny na Aragu:

odebirat novinky